Menu Zamknij

o nas

Gabinet VITAMIN SHOT specjalizuje się w kroplówkach witaminowych. Naszym celem jest poprawa jakości życia i zdrowia pacjentów, którzy korzystają z szerokiej oferty stworzonej specjalnie dla nich. Kroplówki zawierają witaminy, minerały, antyoksydanty, aminokwasy oraz leki. Nasze działania skupiają się na detoksykacji i regeneracji organizmu, wspomaganiu leczenia, czego skutkiem jest poprawa samopoczucia. Odpowiednio dobrane zestawy kroplówek witaminowych są doskonałą bronią w walce ze zmęczeniem, stresem, nadwagą, starzeniem się i trudami życia codziennego.

Każda terapia witaminowa dobierana jest indywidualnie, niezależnie od wieku pacjenta. Oferta skierowana jest do osób aktywnych fizycznie i zawodowo, ale również do seniorów, osób dbających o siebie w ramach profilaktyki zdrowia jak i osób chorych.

Kompozycje kroplówek w Gabinecie Vitamin Shot to najbardziej bezpieczna, skuteczna i naturalna metoda wspierania zdrowego stylu życia, która zapewnia długotrwałe korzyści dla organizmu człowieka i gwarantuje lepsze samopoczucie.

Za konsultacje lekarskie, dobór odpowiednich kroplówek oraz ich bezpieczne podanie odpowiada profesjonalny personel, który również udzieli odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania.

W bezpośrednim sąsiedztwie naszej placówki wykonasz również kompleksowe badania diagnostyczne w laboratorium największej sieci w Polsce – Diagnostyka. Należy pamiętać o tym, że regularne badania krwi to najlepszy sposób kontrolowania swojego stanu zdrowia i niedoborów występujących w organizmie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie.

ZAPRASZAMY Panią/Pana DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY KTÓRA UŁATWI NAM DOBRANIE WLEWU WITAMINOWEGO SPECJALNIE DLA CIEBIE ! ! !

Całość zajmie Ci tylko 2-3 minuty. ZAPRASZAMY !